KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Name
tr: İsim

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: Installed
tr: Kurulu

en: file system
tr: dosya sistemi

en: Usage
tr: Kullanım

en: Add tracking to specific pages
tr: Belirli sayfaları takip et

en: Properties
tr: Özellikler

en: Writable
tr: Yazılabilir

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Not found or not writable
tr: Bulunamadı ya da yazılamaz

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
tr: %directory dizini mevcut değil ya da yazılamıyor.
