KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Name
af: Naam

en: Statistics
af: Statistieke

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
