KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Name
ast: Nome

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Configuration
ast: Configuración

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá

en: Installed
ast: Instaláu
