KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Name
bg: Име

en: Statistics
bg: Статистики

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: file system
bg: файлова система
