KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Name
eu: Izena

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: file system
eu: fitxategi sistema

en: Usage
eu: Erabilera

en: Writable
eu: Idatzgarria

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Not found or not writable
eu: Ez da aurkitu edo ez idatzgarria

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
eu: %directory direktoria ez da existitzen edo ezin da bertan idatzi.
