KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Name
hy: Անուն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: file system
hy: Ֆայլային համակարգ

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
