KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Name
kk: Аты

en: Statistics
kk: Статистика

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: file system
kk: файлдық жүйе
