KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: file system
kn: ಕಡತ ವ್ಯವಸ್ಥೆ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Set
kn: ಸೆಟ್

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು

en: Writable
kn: ಬರೆಯಬಹುದಾದ
