KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Name
mn: Нэр

en: Statistics
mn: Статистик

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд

en: file system
mn: файл систем

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
