KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Name
bn: নাম

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
