KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Name
bo: མིང

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: file system
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Add tracking to specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་རྗེས་སྙེག་ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད་པའམ་འབྲི་མི་ཆོག་པ།
