KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Name
bs: Ime

en: Statistics
bs: Statistika

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: file system
bs: sistem datoteka
