KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Name
et: Nimi

en: Statistics
et: Statistika

en: Configuration
et: Seadistus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Installed
et: Paigaldatud

en: file system
et: failisüsteem

en: Set
et: Vali

en: Properties
et: Omadused

en: Writable
et: Kirjutatav

en: Not set
et: Pole määratud

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
et: Kataloogi %directory pole olemas või ei ole võimalik sinna kirjutada.
