KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Name
gl: Nome

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Configuration
gl: Configuración

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Installed
gl: Instalado

en: file system
gl: sistema de ficheiros

en: Usage
gl: Uso

en: Properties
gl: Propiedades

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
gl: O directorio %directory non existe ou non se pode escribir nel.
