KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Name
hi: नाम

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग

en: Installed
hi: संस्थापित

en: file system
hi: फ़ाइल सिस्टम

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं

en: Restricted to certain pages
hi: कुछ पन्नों के लिए प्रतिबंधित
