KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Statistics
lt: Statistika

en: API Key
lt: API raktas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Installed
lt: Įdiegta

en: file system
lt: Failų sistema

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.
