KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Name
nl: Naam

en: Statistics
nl: Statistieken

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Usage
nl: Gebruik

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Writable
nl: Schrijfbaar

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Not found or not writable
nl: Niet gevonden of niet beschrijfbaar

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
nl: De map %directory bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
nl: De map werd niet gevonden of is niet beschrijfbaar door de server. Zie <a href="@docpage">@docpage</a> voor meer informatie.
