KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Name
ps: نوم

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Configuration
ps: سازول

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Properties
ps: ځانتياوې
