KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Name
sv: Namn

en: Statistics
sv: Statistik

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: Installed
sv: Installerad

en: file system
sv: filsystem

en: Usage
sv: Användning

en: Set
sv: Uppsättning

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Not restricted
sv: Ej begränsad

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Restricted to certain pages
sv: Begränsad till vissa sidor

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sv: Mappen %directory finns ej eller är inte skrivbar.
