KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: file system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
