KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Name
az: Ad

en: Statistics
az: Statistika

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
