KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Name
ca: Nom

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Configuration
ca: Configuració

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Installed
ca: Instal·lat

en: file system
ca: sistema de fitxers

en: Usage
ca: Ús

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: Properties
ca: Propietats

en: Not set
ca: Sense establir

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
ca: El directori %directory no existeix o no s'hi pot escriure.
