KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Name
da: Navn

en: Statistics
da: Statistik

en: API Key
da: API-nøgle

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: Installed
da: Installeret

en: file system
da: filsystem

en: Usage
da: Brug

en: Set
da: Sæt

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Properties
da: Egenskaber

en: Writable
da: Skrivbar

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: Not found or not writable
da: Ikke fundet eller ikke skrivbar.

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Restricted to certain pages
da: Begrænset til bestemte sider

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
da: Mappen %directory eksisterer ikke eller er ikke skrivbar.

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
da: Mappen %directory kunne ikke findes eller er ikke skrivbar. Se <a href="@docpage">@docpage</a> for mere information.
