KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Name
gu: નામ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
