KISSmetrics (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Name
he: שם

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Installed
he: מותקן

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Usage
he: שימוש

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Properties
he: מאפיינים

en: Not set
he: לא נקבע

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
he: התיקייה %directory אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה.
