KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Name
jv: Jeneng

en: Statistics
jv: Statistik

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: Installed
jv: Dipasang

en: file system
jv: sistim berkas

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
jv: Direktori %directory ora ana utawa ora bisa ditulisi.
