KISSmetrics (7.x-1.0-rc3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Name
ka: სახელი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
