KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Name
lv: Nosaukums

en: Statistics
lv: Statistika

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Installed
lv: Instalēts

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Properties
lv: Īpašības

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lv: Direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.
