KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Name
ne: नाम

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: file system
ne: फाइल प्रणाली
