KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Name
oc: Nom

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Installed
oc: Installat

en: file system
oc: sistèma de fichièrs

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Properties
oc: Proprietats

en: Writable
oc: Inscriptible

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Not found or not writable
oc: Pas trobat o non accessible en écriture

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
oc: Lo repertòri %directory existís pas o es pas accessible en écriture.

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
oc: Lo repertòri %directory n'a pas été trobat o es pas accessible en écriture pel servidor. Consultar <a href="@docpage">@docpage</a> per mai d'informacion.
