KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Name
pl: Nazwa

en: Statistics
pl: Statystyki

en: API Key
pl: Klucz API

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: file system
pl: system plików

en: Usage
pl: Użycie

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Properties
pl: Właściwości

en: Writable
pl: Zapisywalne

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Not found or not writable
pl: Nie znalezione lub nie zapisywalne

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
pl: Katalog %directory nie istnieje lub jest tylko do odczytu.

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
pl: Katalog %directory nie został odnaleziony lub serwer nie może do niego zapisać. Zapoznaj się z <a href="@docpage">@docpage</a>, aby uzyskać więcej informacji.
