KISSmetrics (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Name
sk: Názov

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Installed
sk: Inštalované

en: file system
sk: súborový systém

en: Usage
sk: Využitie

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sk: Adresár %directory neexistuje alebo nie je zapisovateľný.
