KKB Epay (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Other
de: Weitere

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Order created through website.
de: Bestellung auf der Website eingegangen.

en: Payment failed
de: Zahlung fehlgeschlagen

en: Proceed to payment
de: Gehen Sie zur Zahlung

en: Incorrect password.
de: Falsches Passwort.
