KKB Epay (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Order created through website.
es: Orden creada a través del sitio web.

en: Proceed to payment
es: Proceder al pago
