KKB Epay (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Other
pt: Outros

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Order created through website.
pt: Pedido criado pelo website.

en: Proceed to payment
pt: Ir para o pagamento
