KKB Epay (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Order created through website.
fa: سفارش از طریق وب‌سایت ایجاد شد.

en: Proceed to payment
fa: ادامه دادن جهت  پرداخت
