KKB Epay (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Other
lt: Kiti

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
