KKB Epay (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Order created through website.
sv: Beställning skapad på hemsidan.

en: Incorrect password.
sv: Ogiltigt lösenord.
