KKB Epay (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Other
uk: Інше

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Proceed to payment
uk: Перейти до оплати

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Incorrect password.
uk: Некоректний пароль.
