KKB Epay (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Other
da: Anden

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Order created through website.
da: Ordre modtaget via hjemmeside.

en: Proceed to payment
da: Fortsæt til betaling
