KKB Epay (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Other
hu: Egyéb

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.

en: Proceed to payment
hu: Tovább a fizetéshez

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)

en: Incorrect password.
hu: Hibás jelszó.

en: Merchant ID:
hu: Kereskedőazonosító:
