KKB Epay (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Other
nl: Andere

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.

en: Proceed to payment
nl: Ga door naar afrekenen

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Incorrect password.
nl: Ongeldig wachtwoord.
