KKB Epay (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Order created through website.
vi: Đơn hàng đã được tạo thông qua website.

en: Incorrect password.
vi: Mật khẩu không đúng.
