KKB Epay (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.

en: Payment failed
fi: Maksu epäonnistui

en: Proceed to payment
fi: Siirry maksamaan

en: Incorrect password.
fi: Virheellinen salasana.
