KKB Epay (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Other
fr: Autre

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Order created through website.
fr: Commande créée par l'intermédiaire du site web.

en: Payment failed
fr: Échec du paiement

en: Proceed to payment
fr: Procéder au paiement
