KKB Epay (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Other
sk: Ostatné

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.

en: Payment failed
sk: Platba zlyhala
