KKB Epay (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Other
it: Altro

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Order created through website.
it: Ordine creato attraverso il sito web.

en: Proceed to payment
it: Procedi al pagamento
