KKB Epay (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Other
ru: Другое

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Order created through website.
ru: Заказ, размещенный на сайте.

en: Proceed to payment
ru: Продолжить оплату

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
