KKB Epay (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Order created through website.
cs: Objednávka byla vytvořena prostřednictvím webu.

en: Payment failed
cs: Platba selhala
