KKB Epay (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Other
pl: Inne

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.

en: Payment failed
pl: Płatność nie powiodła się

en: Proceed to payment
pl: Przejdź do płatności
